Paslaugos

Titulinis > Paslaugos > Degustacijos
Share |

Degustacijos

 

Produktų degustacijos tai vienas iš BTL (below the line) veiksmų, kitaip vadinamas aktyvių pardavimų skatinimu. Pristatykite savo gaminamus arba atstovaujamus produktus potencialiam pirkėjui degustacijos metu. Tai efektyvus pardavimų skatinimas, nes pirkėjas gali iš arti susipažinti su Jūsų produktu, jo paskanauti arba prisiminti. 


Degustacijos gali būti aktyvios ir pasyvios. Pasyvios degustacijos tai ant prekystalio išdėliotos maisto produktų porcijos, kurių priėjęs žmogus galėtų paskanauti. Tačiau pirkėjas priima sprendimą dėl įsigyjimo ir įvertina prekę savarankiškai. Tokiu atveju nėra grįžtamojo ryšio, todėl aktyvios degustacijos žymiai efektyvesnės. Mūsų asistentai degustacijos metu gali tiesiogiai įtakoti pirkėjo nuomonę ir užmegzti ryšį su pirkėju, išgirsti pirkėjų nuomonę apie produktą, jo pakuotę ar skonį. Potencialus pirkėjas vietoj gali užduoti klausimus asistentui ir iš karto gauti atsakymus degustacijos metu. 

Reklamos agentūra "Top" padės Jums surengti degustacijas, sukurti bei pagaminti reikalingą reklaminę atributiką bei stendus ir stovus. Organizuojame degustacijas visoje Lietuvoje, prekybos centruose bei kitose tinkamose vietose (parodose, mugėse, turguose, kaimo turizmo sodybose, kavinėse ir restoranuose, parduotuvėse ir kitose maisto vartotojų lankomose vietose). Kiekvienam projektui atrinksime pačius tinkamiausius asistentus, kurie bus supažindinti su Jūsų preke ir kompetetingai pristatys ją pirkėjui. Pasibaigus degustacijoms pateiksime pardavimų ataskaitą.

 

Susisiekite su mumis


KITOS PASLAUGOS

Į viršų