Paslaugos

Titulinis > Paslaugos > SEO optimizavimas
Share |

SEO optimizavimas

Seo (SEO - Search Engine Optimization) paslaugos - tai veiksmų seka, siekiant pagerinti svetainės matomumą internete. Tinkamai optimizuota svetainė bus aukštose paieškos sistemų pozicijose, kas garantuoja ypač kokybišką lankytojų srautą.

Apie Jūsų siūlomas paslaugas žmonės sužinos tada, kada ieškos informacijos paieškos sistemose, todėl seo daug efektyvesnis už kitus reklamos būdus.

KAM JUMS REIKIA SEO?

Patys Jūsų svetainės lankytojai kažin ar atsitiktinai būtų sužinoję apie tinklapį, greičiausiai jie pateko paspaudę nuorodą, vienoje iš paieškos sistemų. Bet reikia suprasti, kad iš iš daugybės galimų žodžių ir jų derinių, bus pastebėti tik tie, kurie bus paieškos sistemų pirmuose puslapiuose. Būtent todėl profesionalios seo paslaugos ir būtinos: su mūsų pagalba Jūsų svetainė bus pačiose aukščiausiose pozicijose. Galite bandyti optimizuoti svetainę ir patys, bet be žinių ir patirties, ši veikla bus neefektyvi, arba dar blogiau - iššauks paieškos sistemų sankcijas.

KAIP TAI VEIKIA?

Svetainių optimizacija susideda iš teksto keitimo, svetainės kodo korekcijos ir serverio nustatymų. Taip pat didinamas nuorodų skaičius, ko pasekoje, svetainės pozicijos gerėja, žinoma, jei nuorodos kokybiškos. Jokia kita reklamos forma negali prilygti efektyvumu seo, nes ji atveda tik suinteresuotus lankytojus, nes jie tinklapį pamato tada, kada patys ieško informacijos paiškos sistemose. Todėl konversija (žmonių, atlikusių norimus veiksmus, (pirkimas, registracija,skambutis) ypač aukšta.

SEO KAINA

Seo kaina kiekvienu atveju labai skirtinga. Ji prikauso nuo Jūsų konkurentų svetainių optimizacijos kokybės ir jų kiekio. Lietuvoje kainos paprastai svyruoja nuo 300 Lt iki 500 Lt už 3-5 raktažodžius top 5.
Vieno žodžio raktažodžiai visada populiaresni, bet tam kad iškelti juos į top 10 reikia daugiau lėšų. Paprastai pradžiai mes rekomenduojame 1-2 vieno žodžio, plius 3-4 dviejų žodžių raktažodžius. Tai Lietuvoje kainuoja apie 200-1000 Lt per mėnesį. 

 

 

Susisiekite su mumis


KITOS PASLAUGOS

Į viršų